Závodné stravovanie

Denné menu

Denné menu ponúkame počas pracovných dní od 9:00 do 14:00. Aktuálna ponuka je k dispozícii na týchto internetových stránkach; zahŕňa polievku a 3 hlavné jedlá. Prehľad je uvedený vždy na niekoľko dní vopred. Z príloh sú vždy na výber najmenej 3 šaláty alebo kompót na vyžiadanie podľa aktuálnej ponuky.

Zariadenie nájomných priestorov

V prípade dohody a uzavretia zmluvy sme schopní zariadiť nájomné priestory potrebným technologickým zariadením určeným na výdaj stravy, zriadiť bufet či kaviareň.

Veľkoobjemový rozvoz

Reštaurácia Áčko zabezpečuje aj pravidelný dovoz stravy, ktorá je privážaná vo veľkoobjemových termonádobách do výdajne odberateľa. Ponuka jedál sa zhoduje s ponukou denného menu podľa aktuálneho dňa. Menu rozvezieme kamkoľvek v rámci okresu Nové Zámky.

Stravné lístky reštaurácie Áčko

Reštaurácia ponúka zakúpenie stravných lístkov vlastnej produkcie. Ich výhodou je, že sú bez poplatkov, objednávateľovi fakturujeme len sumu v hodnote zakúpených stravných lístkov. Tieto lístky však platia len v reštaurácii Áčko. V prípade dohody je možné lístky obmedziť iba na kúpu určitého tovaru (napr. len denného menu).

Objednanie služieb

Služby závodného stravovania veľkoobjemovým rozvozom je možné objednať priamo v reštaurácii alebo na telefónnom čísle +421 905 490 2­58. Záväzná objednávka je podmienená spísaním zmluvy o závodnom stravovaní.

Donáškový rozvoz

Donáškový rozvoz denného menu je určený pre nepravidelných zákazníkov a malé firmy. Minimálnym množstvom je už 1 porcia. Objednávku je možné uskutočniť do 9:00 buď priamo v reštaurácii Áčko alebo na telefónnom čísle +421 905 311 0­00. Objednať je možné len celé menu, teda polievku a hlavné jedlo podľa vlastného výberu z aktuálnej ponuky. Donáškový rozvoz denného menu sa zatiaľ vzťahuje len na mesto Šurany a jej priľahlé časti (Kostolný Sek, Nitriansky hrádok). V čase rozvozu denného menu je rozvoz viac vyťažený, preto môže donáška trvať 60 minút.

Cenové relácie donáškového rozvozu:

  • denné menu (polievka + hlavné jedlo) – 3,90 €
  • dovoz denného menu na jednu adresu – zdarma
  • obal na polievku – 0,40 €
  • obal na hlavné jedlo – 0,40 €
  • obal na šalát – 0,20 €
  • príbor – 0,40 €

16. júl 2018

Polievka

1. Vajíčková polievka, chlieb - 0,3l - Hov.kosti, ml.č.paprika, rasca, vajcia, koreniny

Hlavné jedlo

1. Kuracie prsia so syrovou omáčkou, ryža - 120g - Kuracie prsia, tavený syr, smotana, koreniny
2. Plnený kapustný list, varené zemiaky, tatarská omáčka - 100g - Hl.kapusta, ryža, ml.br.mäso, vajcia, smotana, koreniny
3. Cestovinový šalát HAWAI s kuracím mäsom - 300g - Cestoviny, kuracie prsia, kari korenie, ananásový kompót, kápia, uhorka, kyslá smotana

17. júl 2018

Polievka

1. Šošovicová polievka s párkom, chlieb - 0,3l - Šošovica, mlieko, smotana, koreniny

Hlavné jedlo

1. Hovädzie rezančeky s čerstvou zeleninou, ryža - 100g - Hov.mäso, ml.č.paprika, kečup, paprika, pór, paradajka, koreniny
2. Vyprážané kuracie medailóny, varené zemiaky, uhorkový šalát - 120g - Kuracie prsia, vajcia, strúhanka
3. Perník s čokoládovou polevou - 250g - Múka, vajcia, mlieko, kakao, džem, cukor, maslo, čokoláda

18. júl 2018

Polievka

1. Vývar s rezancami - 0,3l - Hov.kosti, koreňová zelenina, niťovky, koreniny

Hlavné jedlo

1. Kuracie prsia Vinohradnícke, ryža - 120g - Kuracie prsia, klobása, or.slanina, šampiňóny, biele víno, ml.č.paprika, koreniny
2. Zabíjačkový tanier, chlieb, čalamáda - 300g - Pečené br. mäso, jaternica, klobása
3. Zapekané šunkové fliačky, uhorka - 350g - Fliačky, šunka, smotana, vajcia, koreniny
Menu na ďalšie dni