Reštauračné služby

Priestor reštaurácie Áčko je rozdelený na dve časti: interiér reštaurácie a letná terasa. Interiérová časť má kapacitu 60 miest, letná terasa s počtom 52 miest je otvorená len počas letných mesiacov (zvyčajne od začiatku apríla do konca septembra).

Jedlá a nápoje sú podávané v celom priestore reštaurácie príjemnou obsluhou. Aktuálny jedálny a nápojový lístok si môžete prezrieť priamo na týchto stránkach.

V letných mesiacoch pribúdajú v ponuke jedlá a nápoje typické pre teplé letné počasie ako zmrzlina (zmrzlinové poháre) či ľadová drť ovocných chutí; čapujeme vychladené nealkoholické pivo a pripravujeme niekoľko druhov osviežujúcich miešaných nápojov.

V zimnom období podávame niekoľko druhov čajov, káv a horúcej čokolády zahrievajúcich počas mrazivých dní.

V čase podávania denného menu (od 9:00 do 14:00) je obsluha plne k dispozícii s možnosťou objednania všetkých ponúkaných jedál.

Akceptujeme stravné poukážky Ticket restaurant, Vaša stravovacia, DOXX, Chéque Déjeuner, Sodexho PASS, ďalej platobné karty Visa, Visa Electron, Master Card, Maestro, Master Card Electronic, Dinners Club.

Otváracia doba

Reštaurácia je otvorená denne, pondelok – štvrtok od 9:00 do 22:00, piatok – sobota od 9:00 do 23:00 a v nedeľu od 10:00 do 22:00.

Rezervácia stola

Stôl je možné rezervovať kedykoľvek počas otváracej doby priamo v reštaurácii alebo na telefónnom čísle +421 905 311 0­00. Pri rezervácii je potrebné uviesť nasledujúce informácie: meno a priezvisko, telefónne číslo, čas príchodu, počet osôb, prípadne číslo stola.

Donáška jedla a pizze

Rozvoz pizze a jedla na objednávku (akéhokoľvek jedla z jedálneho lístka) je denne od 11:30 do záverečnej hodiny aktuálneho dňa. Jedlo privezieme najneskôr do 60 minút. Jedlo rozvážame v meste Šurany, Šurany časť Kostolný Sek, Šurany časť Nitriansky hrádok a v obciach Úľany nad Žitavou, Lipová, Bánov.

Cena rozvozu

Obce Šurany (časť Kostolný Sek a Nitriansky hrádok)

4,00 € – minimálna objednávka 0,40 € – obal zdarma – dovoz na jednu adresu

Obce Lipová, Úľany nad Žitavou, Bánov

15,00 € – minimálna objednávka 0,40 € – obal 2,00 € – dovoz na jednu adresu

Raňajkové menu

Počas celého týždňa vrátane víkendov podávame od 9:00 do 10:00 raňajkové menu (v inom čase jedlá nie je možné objednať). Na výber je z dvoch jedál – hemendex (šunka s vajcom) a miešané vajcia.

Reklamácia jedla

V prípade nášho pochybenia možno jedlo reklamovať. Po reklamácii pripravíme nové jedlo, avšak reklamované je nutné vrátiť. Podmienkou je, aby zostalo neskonzumované minimálne ¾ jedla, nech môžeme reklamáciu posúdiť.

Reklamácia donášky

V prípade donášky je jedlo možné reklamovať buď priamo u vodiča alebo na telefónnom čísle +421 905 311 0­00. Po reklamácii pripravíme nové jedlo a odvezieme reklamované. Podmienka neskonzumovanej ¾ jedla zostáva nemenná.

Bez zachovania spomínaného množstva nevyhovujúceho jedla nie je možné reklamáciu uskutočniť.